Pisali o nas:

 

Katarzyna Z (08.06.2016): Dziękuję za profesjonalną opiekę mojej mamy i zabieg z komórkami macierzystymi. Teraz czuje się wyśmienicie i jest bardzo zadowolona. Trochę długo z tym zwlekała, ale warto było. Szukałam wszędzie pomocy i w końcu znalazł się lekarz, który pomógł. Teraz ja będę leczyć swój chory nadgarstek po złamaniu napewno u doktora Mrozika.

 

 

Karol Jadwicki (26.05.2016): Miałem zabieg z użyciem komórek macierzystych pobieranych z tłuszczu w Klinice i jestem pod dużym wrażeniem fachowości i kompetencji doktora. Niesamowity człowiek. Jedynym mankamentem zabiegu był strach przed nim i obawa, oraz że będzie bolało. Ale podsumowując nie warto było się bać. Wszystko sprawnie, aż zaskoczony jestem że taka miła atmosfera i wszyscy przyjaźni, nawet moja żona była zaskoczona. Nie dziwię się że ten lekarz ma pacjentów z zagranicy, bo tylko u takich się leczyć. Dziękuję i pozdrawiam.

  

 

Sławomira Królakowska (11.03.2016): Wykonywałam u Doktora Mrozika zabieg zespołu cieśni. Przyznaję, że na początku się bałam, ale muszę powiedzieć, ze porównując leczenie u mojego dentysty to niebo, a ziemia. Zabieg przeprowadzony miałam w znieczuleniu miejscowym a wszystko przebiegło tak sprawnie, że nawet nie wiem kiedy. Doktor sam zajmuje się pacjentem, wszystko wyjaśnia i tłumaczy, sam znieczula, nic nie czułam. A ręka na drugi dzień jak nowa. Nie wierzę do dzisiaj, że tak można leczyć cieśń nadgarstka, ale chyba to zależy od lekarza, bo moja sąsiadka miała na NFZ i jak mi opowiadała to horror był. A tu jestem pełna podziwu. Bardzo dziękuję za opiekę doktorze. 

 

 

Beatrice Doumoussoleu (21.01.2016): Many thanks for my hand's operation. This Doctor is a very clever and professional person. I treated my cubital tunel syndrome in Gdansk. It was a very funny experience. All the team is great and very helpful. My hand works now very good. Thank you doctor.

 

 

Piotr Zagłówczyński (05.12.2015): Miałem operowany przez Doktora Mrozika mój zespół cieśni nadgarstka, bo polecił mi go mój znajomy, który też był u Doktora operowany. Jestem bardzo miło zaskoczony. Zabiegł odbył się w znieczuleniu miejscowym w bardzo komfortowych warunkach. Przyjechałem o 10.00, a o 11.00 byłem już w domu. Cały zabieg trwał kilka minut, a dolegliwości ustąpiły po 2 godzinach po zabiegu. Nie wiem jak ten Doktor to robi, ale jeszcze tak nie byłem operowany nigdzie w Polsce. Muszę serdecznie podziękować za sprawnie przeprowadzony zabieg i wytłumaczenie dokładnie mojej choroby, bo jeszcze nigdzie nie spotkałem się z tak profesjonalną opieką i czasem poświęconym dla pacjenta. Dziękuję wszystkim bardzo Doktorowi, asyście i Pani z recepcji. 

 

 

Damian Sterkowski (16.10.2015): Przyleciałem do Doktora Mrozika z Norwegii w celu leczenia mojej martwicy kości
w nadgarstku z zastosowaniem komórek macierzystych. Zabieg odbył się bardzo sprawnie, a podczas niego słyszałem jedynie muzykę, która była rewelacyjna. Nic nie bolało, więcej się stresowałem niż było to warte.
Zabieg w najbardziej komfortowych warunkach, aż się nie spodziewałem. Obecnie po skończonej rehabilitacji moja ręka jest sprawna w 100% i nie mogę nadal uwierzyć w taki profesjonalizm tego lekarza. Chyba musiał się uczyć u najlepszych. Gorące podziękowania, będę wspominał ten zabieg bardzo miło.

 

 

        Katarzyna Nowosądecka (14.09.2015): Miałam operowany przez Doktora Mrozika mój chory nadgarstek był to zespół cieśni.
            Ulga już drugiego dnia. Zabieg przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym, bardzo szybko sprawnie. Bez żadnych komplikacji.
            Nawet wyszłam do domu 3 godziny po zabiegu. Później tylko było usunięcie szwów i moją ręka znowu jest sprawna w 100%.
            Dziękuję bardzo za opiekę i bardzo dobrze przeprowadzony zabieg

 

 

Teresa Przymorska (12.07.2015): Miałam okropne bóle łokcia i zgłosiłam się do doktora Mrozika na konsultację. Stwierdzono u mnie łokieć tenisisty. Ta diagnoza była już postawiona kilka lat temu ale jej nie leczyłam. Wszyscy chcieli mnie operować. Teraz zrobiłam sobie zdjęcie rentgenowskie, bo doktor tego wymagał i zdecydowałam się na zastrzyk w łokieć. Minął miesiąc a ja nie odczuwam żadnych dolegliwości. Wszystko ustąpiło. Jestem bardzo zadowolona. Mój łokiec wyleczony w 100%. Dziękuję bardzo.

 

  

Barbara K. (21.05.2015): Leczyłam u Pana Doktora mój zespół cieśni nadgarstka. Jestem bardzo bardzo zadowolona. Szybka i profesjonalna diagnostyka, bardzo miła obsługa (a to też ważne). Zabieg operacyjny bez czekania w kolejkach odbył się bardzo szybko w bardzo zgranym zespole. Było bardzo przyjemnie i komfortowo. Po tygodniu już byłam sprawna i mogłam pracować. Polecam wszystkim z chorobami ręki. Nawet moją babcię teraz wysłałam do Pana Doktora i jest podobno zachwycona. Dziękuję za opiekę i zabieg.

 

 

Olga Wałbrzycka (08.04.2015): Leczyłam operacyjnie mój zespół cieśni nadgarstka w klinice u doktora Mrozika.
Bardzo miły i życzliwy człowiek. Zawsze podchodzi do pacjenta z uśmiechem na twarzy. Miła atmosfera i zna się naprawdę na swoim fachu - profesjonalista w każdym względzie. Podczas operacji nic nie bolało. Nie chciałam
mieć blizny dlatego zrobiłam zabieg nowoczesnymi technikami i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej moja babcia
też u niego robiła sobie operację łokcia i też jest bardzo zadowolona. Polecam wszystkim gorąco, a szczególnie osobom, które chcą być operowane najnowocześniejszym sprzętem operacyjnym.

 

 

B. Gondolewski (14.03.2015): Muszę przyznać, że naprawdę bardzo mało takich lekarzy w Polsce jak ten doktor. Oprócz fachowej wiedzy i niesamowitego doświadczenia potrafi dokładnie wyjasnić chorobe pacjentowi i razem z nim podjąć decyzję o odpowiednim leczeniu. Miałem uraz mięśnia i ścięgna w kostce i wcześniej w kolanie. Cały czas mnie bolało i nie mogłem ćwiczyć. Ponieważ aktywnie uprawiam sport chciałem wrócić jak naszybciej do zdrowia. W czasie trzech wizyt zastosowaliśmy nowoczesne leczenie i jak rękę odjął. Wizyta prawdziwie profesjonalna, aż się zdziwiłem, trochę za mało czasu by wszsytko dokładnie omówić (bo inni się niecierpliwią w kolejce), ale jestem BARDZO BARDZO zadowolony. Polecam każdemu tego lekarza. Całkiem inne podejście do choroby i nowoczesne możliwości leczenia.

 

 

J. Kolędrzyńska (08.01.2015): Byłam zaskoczona jak szybko można zoperować kanał nadgarstka i to w znieczuleniu miejscowym bez usypiania. Bardzo polecam doktora Mrozika. Moje palce przestały w końcu drętwieć i mogę normalnie pracować na komputerze. Teraz wysłałam do doktora moją babcię, która też chyba ma to samo i powiedziała, że wizyta w gabinecie była bardzo miła i dużo się dowiedziała o swojej chorobie. Bardzo miła Pani w recepcji i doktor bardzo uprzejmy

 

 

Monika Smolojewska (11.10.2014): Leczyłam mój zespół cieśni nadgarstka i jestem bardzo bardzo zadowolona. Nie wiem jak możliwe jest tak szybkie przeprowadzenie zabiegu, ale po południu byłam już w domu, a wszystkie dolegliwości jak ręką odjął. Polecam gorąco HANDProject Clinic

 

 

Kamil G (07.09.2014): Zapisałem do Doktora moją mamę z zespołem cieśni nadgarstka, ale wizyta trwała bardzo krótko, bo siedziałem w poczekalni i czekałem. Wprawdzie mama była wniebowizięta i bardzo zadowolona ale nie wiem jak tak szybko przez 10 minut można odbyć konsultację. Zabieg operacyjny wykonany również bardzo szybko i sprawnie. Wszystko się udało. Ja jestem tylko ciekawy jak ten Doktor tak szybko operuje i jeszcze ma czas na życie prywatne. Ale mama jest bardzo bardzo zadowolona w takim razie należą się podziękowania.

 

 

Monika K (28.08.2014): Pan Doktor to cud Człowiek. Wyleczył mój nadgarstek w miesiąc. Męczyła się z tym od 5 lat. Nikt nie wiedział o co chodzi. Miałam jakies blokady. Pan Doktor zdiagnozował od razu schorzenie. Wykonał jedno ważne badanie i zdiagnozował uszkodzenie chrząstki. Po zabiegu nadgarstek jest soprawny w 100%. Niesamowite jak po tylko nieudanych wizytach u innych trafiłam na odpowiedniego człowieka od ręki i nadgarstka. Bardzo dziękuję Panie Doktorze. Polecam wszystkim tego lekarza. Szybka sprawna diagnostyka oraz leczenie.

 

 

Dominik Sacher (12.08.2014): Skorzystałem z nowoczesnych metod dostępnych dla sportowców w HandProject i dzięki nim po zabiegu uzyskałem 100% sprawność po dużym urazie. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w moje leczenie a szczególnie doktorowi Mrozikowi

 

 

Stanisława Czerakowska (10.06.2014): Leczyłam mój chory łokieć i znalazłam informację, że można to zrobić nie operując łokcia. Jestem po zabiegu w gabinecie lekarskim, który trwał kilkanaście minut i po 6 tygodniach moje dolegliwości minęły i zaczęłam nawet chodzić na siłownię a mam 54 lata. Bardzo miła atmosfera i leczenie na wysokim poziomie

  

 

Mirosława Koryncka (13.05.2014): Chciałam podziękować za leczenie i opiekę medyczną mojego chorego zespołu cieśni nadgarstka w obu rękach. Zabiegi przeprowadzone bardzo szybko i sprawnie pozwoliły mi na powrót do pracy po tygodniu. Obecnie moja mama również będzie miała zabieg na chory łokieć i jest bardzo zadowolona

 

 

K. Zagórski (04.04.2014): Chciałem napisać, że właściwie to dosyć długo trwało leczenie mojego chorego łokcia i w sumie jestem zadowolony, ale czasowo to trwało kilka tygodni. Zlecono mi chyba niepotrzebnie najpierw rentgen, USG, potem jakieś przewodnictwo a na końcu wyszło, że jest to rowek nerwu łokciowego. Mimo że badania trochę mnie kosztowały to obecnie po zabiegu mój łokieć jest sprawny i cieszę się, że mogłem powrócić do wspinaczki. Dziękuję bardzo za leczenie i polecam. Tak na 4 z plusem.

  

 

Julia Kętrzyńska (03.02.2014): Przyjechałam na konsultację, aż z Olsztyna i muszę powiedzieć, że byłam niesamowicie zaskoczona podejściem najpierw sekretarki, potem samego doktora a na końcu informacją od pacjenta przy którym czekałam na wizytę. Miałam chorobę deQerwę i zostałam zoperowana przez doktora nową metodą. Obecnie nie mam w ogóle blizny, której się bardzo bałam, bo moje dłonie są zawsze na widoku w pracy. Doktor mówił, że często blizny zostają po takim zabiegu, ale zastosowaliśmy nową metodę i trochę się bałam, ale stwierdzam, że nie warto było. Mam sprawny kciuk i nadgarstek w 100%. Polecam Klinikę i doktora Mrozika

 

 

T. Będzikowski (23.01.2014): Jestem w sumie zadowolony z opieki medycznej mojej mamy, jednak muszę powiedzieć, że nie wiem czy było konieczne odbywanie, aż trzech wizyt, ponieważ w sumie na dwóch można było wszystko zrobić i sprawa byłaby załatwiona. Jednak muszę przyznać, że znieczulenie miejscowe jest znacznie bardziej lepsze w przypadku mojej mamy i sprawdziło się w 100%. Była bardzo zadowolona z zabiegu, a niedosyt mój wynika jedynie z konieczności kilku razowej wizyty. Poza tym doktor jest bardzo miły, uprzejmy, wszystko tłumaczy, nawet maluje obrazki dla starszych ludzi i na dodatek czerwoną kredką rysuje. Dziękuję bardzo. Poazdrawiam

  

 

Krystyna M. (12.01.2014): Operowałam swój chory nadgarstek u doktora w klinice i jestem bardzo zaskoczona miłą atmosferą, przystępnymi cenami i bardzo szybkim powrotem do sprawności po zabiegu. Chciałam bardzo serdecznie podziękować za opiekę i sprawny zabieg operacyjny.

  

 Więcej na:

 

Dawid Mrozik - ZnanyLekarz.pl

 

Wyślij swoją opinię na: kontakt@handproject.pl